ОМЕГА КОНСАЛТИНГ ГРУП

Ваш постачальник у сфері
оборони та безпеки

Центр спеціальної підготовки "Октагон"
Центр Спеціальної Підготовки «Октагон» - був створений в 2011-му році, на базі ТОВ «Омега Консалтинг Груп». ЦСП «Октагон» - це інтернаціональна команда експертів в питаннях вогневої та тактично-спеціальної підготовки. З 2011 року ЦСП «Октагон» проводить підвищення кваліфікації та підготовку охоронців, груп особистої охорони, груп швидкого реагування, співробітників морської охорони і співробітників спецпідрозділів. Навчання проводиться на власній навчальній базі всього в двохстах кілометрах від Києва (м.Славутич). Міжнародний досвід інструкторського складу дозволяє в стислі терміни підвищити Ваші показники з вогневої, тактичної, медичної та правової підготовки. Центр проводить навчання з використанням найсучасніших методик і технологій, а також із застосуванням сучасних програм функціональної підготовки для розвитку, вдосконалення і відновлення професійної працездатності. Програми курсів розраховані на учнів різного ступеня підготовки і можуть змінюватися в залежності від професійних потреб учнів. Україна, Ірак, Афганістан, Малі, Гвінея, Буркіна Фасо, Сомалі, Мозамбік, Аденський Залив і інші країни, ось географія роботи наших випускників.

Навчання фахівців, які працюють в зонах підвищеного ризику - велика відповідальність. Більшість навчальних програм пов'язані з використанням вогнепальної зброї або вимагають активних дій учнів. Для забезпечення безпеки і законності, ми співпрацюємо з відділами ліцензійно-дозвільної системи України. Заняття в усіх напрямках проводяться в рамках правового статусу, при суворому дотриманні законодавства. При проведенні заходів пов'язаних з ризиком для життя і здоров'я, на полігоні забезпечується присутність кваліфікованого медичного працівника і спеціаліста по ремонту зброї. Забезпечуючи безпеку під час проведення занять, що вимагають високої напруги і максимальної самовіддачі, ми гарантуємо максимальну користь від навчання.

Для проходження занять, при собі необхідно мати: документ, що засвідчує особу (права або дозвіл на зброю) або копію довідки про несудимість.
Наші курси:
- Початкова стрілецька підготовка (пістолет)
- Початкова стрілецька підготовка (гвинтівка / карабін)
- Початкова стрілецька підготовка (гладкоствольна рушниця)
- Спеціальна стрілецька підготовка (пістолет)
- Спеціальна стрілецька підготовка (гвинтівка / карабін)
- Спеціальна стрілецька підготовка (гладкоствольна рушниця)
- Початкова снайперська підготовка
- Спеціальна снайперська підготовка
- Курси виживання в лісистій місцевості
- Позашляхове водіння (джип-вантажівка)
- Тактика малих підрозділів
- Курс по забезпеченню особистої безпеки в нестабільних регіонах
- MFCC (maritime firearms competency course)
- MSO (maritime security operative)
- FPOS (first person and scene)
- TCCC (tactical combat casualty care)
- Інші курси навчання для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів (за вимогою)
The use of materials from this site, without synonymous permission of proprietor, is FORBIDDEN.

Copyright © Omega Consulting Group 2011-2019 • All right reserved