ОМЕГА КОНСАЛТИНГ ГРУП

Ваш постачальник у сфері
оборони та безпеки

  выкпвпк
  Юристи компанії Омега Консалтинг Груп - це команда професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи у всіх галузях права. Нашою безперечною перевагою є те, що при виконанні завдань, ми маємо можливість використовувати весь безмежний потенціал нашої компанії. Саме тому ми вирішуємо ті завдання, які на перший погляд здаються нездійсненними. Нестандартні рішення і системний підхід, відповідальність і націленість на результат допомагають не просто надавати якісні юридичні послуги, а й забезпечувати безпеку всього Вашого бізнесу.

  Юридичний департамент компанії Омега Консалтинг Груп, пропонує своїм Замовникам наступні послуги:
  - Юридичний аудит
  - Юридичний супровід
  - Захист інтересів
  - Реєстраційні дії
  - Бухгалтерський облік і фінанси, в тому числі консультації в сфері податкового права
  Юридичний аудит
  Юридичний аудит - це не тільки можливість своєчасного запобігання несприятливих наслідків для Вашої компанії, але і основа для подальшого стійкого розвитку бізнесу.

  У випадках, якщо Ви збираєтеся: Продати або купити бізнес, активи Провести злиття або поглинання компаній (реструктуризацію, реорганізацію підприємства) Перевірити надійність і платоспроможність контрагента Показати партнеру або інвестору свою спроможність, перспективність і солідність, юридичну чистоту ведення бізнесу звернутися в банки або фінансові організації за кредитом або виступити поручителем Виявити і знизити ризики, пов'язані з претензіями державних органів Здійснити моніторинг поточної діяльності організації і визначити подальшу стратегію компанії Вам необхідний юридичний аудит.

  Наші фахівці готові здійснити:

  Аналіз представлених Замовником документів та інформації на предмет її відповідності чинному законодавству Аналіз механізмів управління підприємством Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості Аналіз прав на матеріальні і нематеріальні активи Аналіз захищеності інтересів компанії та виявлення ризиків Розробку рекомендацій щодо виправлення виявлених в ході проведення юридичного аудиту недоліків, невідповідностей і протиріч з чинним законодавством
  Юридичне супроводження
  Юридичний супровід - це комплексне правове з усіх юридичних питань, що виникають в процесі ведення діяльності компанії, що дозволяє уникнути прийняття невірних рішень і знизити правові ризики. Юридичний супровід діяльності Замовника передбачає надання таких послуг:

  Аналіз існуючих правових схем взаємодії компанії з її контрагентами з точки зору відповідності чинному законодавству Юридичний супровід будь-якого роду угод, в тому числі: - реєстрація прав на нерухоме майно та угод з ним ; - реєстрація прав на інтелектуальну власність.

  Розробка проектів внутрішньої документації компанії (регламентів, положень, інструкцій і т.п.) Усне і письмове консультування з правових питань Узгодження юридичних дій з державними органами Претензійна робота.

  Ми здійснюємо юридичне обслуговування як в повному обсязі (при відсутності у Вашій організації штатного юриста), так і частково (ведення складних переговорів, складання правових висновків і т.п.). Наш юридичний супровід - це впевненість у стабільному розвитку Вашого бізнесу.
  Захист інтересів
  Ведення підприємницької діяльності - ризикований процес. Тому Ваша компанія завжди повинна бути готова до можливих суперечок зі своїми контрагентами або з державними органами.

  Наші фахівці нададуть компетентний захист Ваших інтересів на будь-якій стадії врегулювання спору. Ми надаємо наступні види послуг:

  Представництво інтересів перед третіми особами Досудове врегулювання спорів Представництво інтересів в судових органах Представництво інтересів на стадії виконавчого провадження
  Реєстраційні дії
  Взаємодія з державними органами і посадовими особами завжди вимагає акуратності, професійної точності і терпіння. Ви можете значно заощадити Ваш час і зусилля, звернувшись до професіоналів. Ми надаємо допомогу за наступними напрямками:

  Реєстрація нових юридичних осіб, а також змін в установчих документах юридичних осіб Взаємодія з нотаріусами та різними державними органами (ИФПС, Мін'юст, МВС, Росреестр та інше) Інші реєстраційні дії
  Бухгалтерський облік і фінанси, в тому числі консультації в сфері податкового права
  Податкове планування в даний час стає невід'ємною складовою будь-якої підприємницької діяльності. Воно впливає на ефективність діяльності компанії - дозволяє оптимізувати грошові потоки, управляти витратами і прибутком, впливати на ліквідність і фінансову стійкість.

  Тільки кваліфікована команда досвідчених юристів і фінансистів зможе допомогти Вам розібратися в застосуванні податкового законодавства та уникнути потенційних складнощів. Ми готові надати Вам наступні види послуг:

  Постановка, відновлення і ведення бухгалтерського обліку Складання податкової звітності та надання її в контролюючі органи Аудит фінансової звітності відповідно до вимог законодавства Податкове планування Консультування з проблем і суперечок в області оподаткування та бухгалтерського обліку Аналіз і оптимізація системи управлінського обліку, планування і бюджетування Розробка заходів економічної безпеки.

  Якщо Вам необхідна додаткова інформація про наше Юридичний Відділ і його послугах, ми пропонуємо Вам заповнити форму зворотного зв'язку в розділі Контакт. Наші юристи зв'яжуться з Вами найближчим часом.
  The use of materials from this site, without synonymous permission of proprietor, is FORBIDDEN.

  Copyright © Omega Consulting Group 2011-2019 • All right reserved