ОМЕГА КОНСАЛТИНГ ГРУП

Ваш постачальник у сфері
оборони та безпеки

  в.аждьдьвадьв
  КАР'ЄРА

  Потрібні професіонали високого класу
  Приватна консалтингова компанія «Омега Консалтинг Груп» в пошуках висококласних фахівців, здатних адекватно орієнтуватися в динамічній і часто небезпечній оперативній обстановці і робити все можливе для того, щоб успішно виконати поставлені перед нами завдання. Ми шукаємо навіть більше ніж просто висококласних фахівців - ми шукаємо прогресивних, динамічних і цілеспрямованих молодих людей, які прагнуть скористатися наданою можливістю і стати частиною процвітаючої, першої Української приватної консалтингової компанії яка працює в сфері оборони і безпеки на міжнародному ринку.
  Найбільш затребувані у нас посади
  - Співробітник збройної охорони водій / стрілок
  - Співробітник збройної охорони / фельдшер невідкладної медичної допомоги (парамедік)
  - Співробітник морської охорони
  - Пілоти літаків і вертольотів
  - Авіамеханікі
  - Автомеханікі
  - Механік-водій бронетехніки
  - Фахівець по тиловому забезпеченню
  - Слюсарь-ремонтник стрілецької зброї
  - Інструктор з тактико-спеціальної підготовки
  - Військовий аналітик
  - Фахівець з обробки та аналізу розвідувальних даних
  - Перекладач зі знанням військової номенклатури
  Зробіть свій внесок
  Омега Консалтинг Груп надає можливість істинним професіоналам застосувати плоди своєї багаторічної праці і отриманий досвід для захисту населення, інфраструктур та інших ресурсів в найбільш нестабільних точках земної кулі. Люди в Омега Консалтинг Груп є найбільш цінним елементом і рушійною силою, за допомогою якої ми в змозі надати нашим Замовникам комплекс якісних та новаторських послуг. У компанії, у основ якої стоять ветерани спецпідрозділів, ми високо цінуємо досвід і потенціал учасників бойових дій і співробітників правоохоронних органів. Ми набираємо кандидатів по всьому світу на умовах повної і часткової зайнятості. Для більшості посад необхідна наявність досвіду в одній або декількох сферах зазначених нижче:

  - Військові спеціальні операції
  - Поліцейські спеціальні операції
  - Миротворчі місії за кордоном
  - Бізнес-управління та управління проектами
  Наші стандарти
  Секрет нашого успіху і ефективності роботи полягає в тому, що ми орієнтуємося на ведення виключно легального бізнесу, (в тому числі з точки зору морально-етичних норм), а також на високі стандарти безпеки праці, підбору персоналу та навчання. Наша репутація є безумовним гарантом успіху при виконанні будь-яких поставлених перед нами завдань. Наші методи відбору кадрів та їх підготовки, вважаються одними з найбільш вимогливих в Україні. При працевлаштуванні на бажану посаду, всі кандидати проходять ретельний відбір, включаючи перевірку анкетних даних, здачу медичних аналізів і тестів на професійну придатність. Від кандидатів потрібні: високі результати праці, лідерські якості, вміння працювати в команді, стриманість, постійна спрямованість на надання високоякісних послуг нашим Замовникам.
  Необхідні навички
  - Знання іноземних мов (обов'язково)
  - Готовність до роботи в зонах підвищеного ризику
  - Бойовий досвід
  - Досконале знання вітчизняних і зарубіжних систем озброєння
  - Успішне проходження тестів з фізичної підготовки
  - Наявність закордонного паспорта
  - Відсутність судимості
  - Наявність сертифікату від нарколога і психіатра
  - Для співробітників морської охорони, наявність повного пакету документів необхідного для працевлаштування

  Ми гарантуємо конкурентоспроможну заробітну плату, якісне спорядження та регулярний доступ до електронної пошти і телефонного зв'язку під час перебування на роботі. Омега Консалтинг Груп надає всім, рівні права під час вступу на роботу. До кандидатів ставляться однаково незалежно від їх раси, віку, етнічної приналежності, релігійних переконань, гендерних ознак, національності.

  Якщо Ваші навички, досвід і прагнення відповідають перерахованим вимогам, надішліть нам своє резюме, документи, що підтверджують Ваші кваліфікації та фотографію в повний зріст за наступною адресою:
  Примітка:
  Ми просимо всіх шукачів відноситься до процедури працевлаштування належним чином. Чи не надсилайте фотографії зі зброєю або з місць відпочинку. Резюме повинно бути в форматі Word або PDF. Обов'язкова наявність мотиваційного листа.
  Все листування з відділом кадрів ведеться тільки англійською мовою.
  The use of materials from this site, without synonymous permission of proprietor, is FORBIDDEN.

  Copyright © Omega Consulting Group 2011-2019 • All right reserved