OMEGA CONSULTING
GROUP

«Омега Консалтинг Груп» була створена в 2011 році і є інтернаціональною спеціалізованою організацією, націленої на розвиток і підвищення боєздатності збройних сил, роботи правоохоронних органів, органів державної безпеки, боротьбу з міжнародним тероризмом і млявими конфліктами. Одночасно «Омега Консалтинг Груп» пропонує широкий вибір засобів забезпечення особистої безпеки, захисту стратегічно важливих об'єктів, товарів і послуг військового призначення, а також співпраця з комерційними та урядовими організаціями по всьому світу.

Наші послуги орієнтовані на найширший, постійно мінливий світовий ринок, представлений урядовими структурами, збройними силами, корпораціями та фізичними особами, що потребують більш ефективному захисту своїх активів.

Діяльність компанії здійснюється в суворій відповідності з українським законодавством, а так само до законодавства тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії та ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

«Омега Консалтинг Груп» є почесним членом Української Торгово-Промислової Палати. Послуги які надає наша компанія, сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001:2015.

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.

Copyright © Omega Consulting Group 2011-2019 • All right reserved