ОМЕГА КОНСАЛТИНГ ГРУП

Ваш постачальник у сфері
оборони та безпеки

  ПРО НАС

  З 2011 року, ТОВ «Омега Консалтинг Груп» надає широкий спектр послуг у сферах оборони та корпоративної безпеки. Діяльність компанії здійснюється в суворій відповідності з українським законодавством, а так само з законодавством тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії та ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

  Омега Консалтинг Груп є почесним членом Української Торгово-Промислової Палати. Послуги які надає наша компанія, сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001:2015.

  Мета діяльності нашої компанії - підтримка національних інтересів і державної політики України, а також забезпечення надійного захисту інтересів наших Замовників.

  Експерти компанії Омега Консалтинг Груп мають у своєму розпорядженні унікальний досвід у сферах оборони та корпоративної безпеки, корпоративного управління, кризового менеджменту, спеціальної підготовки, міжнародного права, тощо. Ми знаходимось у постійній готовності і здатні ефективно реагувати у форматі 24/7 та вжити необхідних заходів протидії загрозам національній безпеці України, об’єктам державної та приватної власності, життю, здоров’ю наших Замовників як в Україні так і за її межами.

  Ми беремо участь у розробках та адаптації систем корпоративної безпеки крупних транснаціональних корпорацій, проводимо спеціальну підготовку для військовослужбовців та співробітників дипломатичних представництв, консультуємо з питань безпеки та оборони державних та громадських діячів, політиків, бізнесменів по всьому світу.

  Для успішного виконання поставлених завдань, Омега Консалтинг Груп зосереджує зусилля, перш за все, на пріоритетних напрямах своєї діяльності, намагається забезпечити адекватність заходів протидії існуючим та потенційним ризикам і загрозам, орієнтуючись в оцінках роботи виключно на законність та кінцевий результат.

  “Ми є те, що постійно робимо. Таким чином, досконалість стає не дією, а звичкою”.

  МОРСЬКА БЕЗПЕКА - Забезпечення безпеки портів - Забезпечення безпеки морських суден - Установка систем безпеки - Збройне супровід морських суден - Надання груп швидкого реагування - Патрулювання кордону.

  ПОВІТРЯНА БЕЗПЕКА - Комплексний пакет послуг із забезпечення авіаційної безпеки - Розробка і впровадження нових критеріїв щодо забезпечення транспортної безпеки - Системний аудит - Авіаперевезення - Надання фахівців з повітряної безпеки.

  БЕЗПЕКА НА СУШІ - Аудит безпеки і охорона стратегічно важливих об'єктів - Супровід цінних вантажів - Охорона VIP - Управління ризиками при подорожах і ділових поїздках, як в Україні так і за кордоном - Протидія перехопленнями управління (рейдерських захоплень) - Юридичний супровід бізнесу - Надання груп швидкого реагування - Екстрена евакуація персоналу - Установка різних систем безпеки (системи контролю та управління доступом, виявлення наявності приладів знімання інформації і т.д.) - Формування Служби Безпеки підприємства і її введення в експлуатацію - Кібер-безпека (всі аспекти) - Підготовка співробітників охорони - Організація курсів, семінарів і тренінгів з безпеки - Інші послуги за бажанням Замовника.

  ЮРИСПРУДЕНЦИЯ - Юридичний аудит - Юридичне супроводження - Захист інтересів - Реєстраційні дії - Бухгалтерський облік і фінанси, в тому числі консультації в сфері податкового права.

  АНАЛІТИКА - Бізнес-аналітика - профайлінга держав і політичних лідерів - Послуги лінгвістів - Економічний і соціально-економічний аналіз - Дослідження ринку, що розвивається - Геополітичний аналіз ризиків - Збір та аналіз інформаційних даних - Збір даних про інвестування - Прогнозування ризиків - Спеціальні проекти.

  СПЕЦІАЛЬНА ПІДГОТОВКА - Початкова стрілецька підготовка (пістолет) - Початкова стрілецька підготовка (гвинтівка / карабін) - Початкова стрілецька підготовка (гладкоствольну рушницю) - Спеціальна стрілецька підготовка (пістолет) - Спеціальна стрілецька підготовка (гвинтівка / карабін) - Спеціальна стрілецька підготовка (гладкоствольну рушницю) - Початкова снайперська підготовка - Спеціальна снайперська підготовка - Курси виживання в лісистій місцевості - Внедорожное водіння (джип-вантажівка) - Тактика малих підрозділів - Курс щодо забезпечення особистої безпеки в нестабільних регіонах - MFCC (maritime firearms competency course) - MSO (maritime security operative) - FPOS (first person and scene) - TCCC (tactical combat casualty care) - Інші курси навчання для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів (на вимогу).

  Наші клієнти

  Омега Консалтинг Груп на Кріек Форум 2018

  Омега Консалтинг Груп на Українській Енергетичної Тижні 2018

  Омега консалтинг груп на Міжнародній оборонній виставці Оборона і Безпека 2018 у Україні

  Омега консалтинг груп на Міжнародній оборонній виставці IDEF-2017 Туреччині

  Омега консалтинг груп на виставці і конференції сил спеціального призначення SOFEX 2016 в Йорданії

  Омега консалтинг груп на Міжнародній оборонній виставці IDEX-2013 Абу-Дабі

  Контакти

  The use of materials from this site, without synonymous permission of proprietor, is FORBIDDEN.

  Copyright © Omega Consulting Group 2011-2019 • All right reserved